Konopny Sommelier

Grassback

Konopny Sommelier

Grassback

Nauka świadomej degustacji i czerpania przyjemności z wrażeń, jakie dostarczają nam zmysły wymaga czasu i dużo praktyki. Wraz z każdym, kolejnym zdobytym doświadczeniem zaczniecie zauważać jak smak i węch się wam wyostrzają, a umysł nauczy się dopasowywać nazwy do konkretnych wyczuwanych aromatów. W przypadku konopi organoleptyczna przyjemność, jaką dają jest wprawdzie tylko wartością dodaną do ich wspaniałego działania i właściwości, jednak bez niej cudowne zjawisko synergii nie byłoby możliwe.

Wiem po sobie, że proces ten jest nie tylko czasochłonny, ale też kosztowny. Przygotowałem więc dla Was opcję, która nie tylko ulży waszej kieszeni, ale także dostarczy znakomitego materiału do dalszych organoleptycznych ćwiczeń.

Witajcie zatem w programie Grassback, dzięki któremu możecie odzyskać, aż do 20% wartości każdego waszego zamówienia w najlepszej możliwej formie — w naturze.

Wraz z pierwszym zamówieniem automatycznie otrzymasz 5% zwrot jego wartości w autorskich suszach CBD Konopnego Sommeliera. Od teraz każda wydana w moim sklepie złotówka staje się punktem i nawozem jednocześnie, dzięki któremu Twoja stopa zwrotu rośnie niczym tytułowa trawa.

  • Gdy osiągniesz poziom 500 punktów Twoja stopa zwrotu wzrośnie do 10%.

  • Jeśli zostaniesz ze mną na dłużej i nazbierasz 1500 punktów, mali zieloni przyjaciele zrekompensują Ci 15% wartości każdego zamówienia.

  • Zaś na najbardziej wytrwałych degustatorów, którzy zgromadzą 2500 punktów czeka aż 20% stopa zielonego zwrotu oraz pakiet dodatkowych korzyści, takich jak dostęp do limitowanych odmian suszu.

Wartość zwrotu dla każdego Twojego zamówienia obliczana jest na podstawie aktualnych cen suszy Sassifaja, Osusz One i Dom Terpenion z uwzględnieniem ich odpowiedniej gramatury.

Życzę Ci wielu wspaniałych konopnych chwili, których z pewnością dostarczą Ci dostępne u mnie kwiaty.